Odměna za překlad pro titulky.com

V dnešní rubrice odhalení si povíme něco málo o odměnách na notoricky známých titulky.com pro věrné a aktivní překladatele. Osobně vyzkoušel, jak to celé funguje a jaká je realita oproti ilustračním obrázkům. Jak to dopadlo?

Zřejmě asi každý ví, že na zmiňovaném webu lze sbírat body za aktivitu na webu, aktuálně lze body získávat těmito cestami:

 • Nahrání titulků
 • Stažení vámi nahraných titulků jiným uživatelem
 • Jednorázově za zvláště přínosnou činnost

A právě za tyto body si můžete na webu vybrat z několika odměn. Stránku se seznamem dárků naleznete na webu pod odkazem Odměny.
Ale nutno však podotknout, že „nejlevnější“ položku, tričko, získáte za 15 000 bodů, na což však dosáhnou pouze ti, kdo mají na kontě nahraných několik desítek titulků, které mají minimálně stovky stažení.

Za stovky hodin práce tak získáte tričko v hodnotě kolem 200 až 300 Kč. To je sice opravdu velký nepoměr, ale kvůli tomu to zřejmě nikdo nedělá, spíš je to jakýsi bonus.

Objednáváme

Na účtě se mi nahromadil dostatek bodů k nákupu jak trička, tak mikiny, oboje jsem si tedy objednal. Zde musím upozornit na několik úskalí:

 • Musíte mít správně vyplněnou adresu v profilu, aby vám dárky přišly tam, kam mají.
 • Nemůžete si vybrat barvu ani velikost.
 • Nemáte přehled o stavu objednávky.

Na stránce s odměnami si pouze vybere, co byste rádi, potvrdíte, strhnou se vám body a to je vše. Žádný email, žádné potvrzení.

Zkušenost

V mém případě se navíc přes měsíc nic nedělo a nakonec jsem tedy svou objednávku urgoval přes kontaktní formulář na premium webu. Tam se mi naštěstí dostalo brzké odpovědi, že jim má žádost zapadla v poště a balíček odesílají. A balíček opravdu za pár dní dorazil.

Porovnání

 • Tričko
  15 000 bodů

  tričko

  zdroj: titulky.com

 • Mikina
  19 000 bodů

  mikina

  zdroj: titulky.com

A zde jsou reálné došlé dárky:odměna za vkládání titulků na titulky.com

Tričko je ve velikosti L a podle všeho má stejný střih a barvu jako ilustrační obrázek. 100 % bavlna. Navíc obsahuje nápis, který vás zařadí mezi VIP členy týmu titulky.com 🙂
Mikina pak přišla ve velikosti XL a rovněž vypadá stejně jako na ilustračním obrázku. 65 % polyester, 35 % bavlna. Opět zde máme nápis, jde však o elektronické cigarety, což mě spolu s velikostí příliš nepotěšilo.

Oblečení vypadá dobře a tričko určitě využiji. Mikina zřejmě půjde darem k někomu jinému.

Závěr

Sečteno, podtrženo, dostanete to, co vidíte na obrázku. Ale co se týče velikosti a barvy, kupujete zajíce v pytli.


Máte také zkušenost s těmito dárky? Chcete se na něco zeptat? Komentujte 😉

Johncze

Johncze

Překládám titulky, pluginy, weby. Programuji, čtu a tweetuju. Od každého kousek.

You may also like...

4 Responses

 1. Profilový obrázek UniCorn napsal:

  Díky za článek. Možná, kdybys okamžitě po objednání dárků napsal přes online formulář, tak by Ti poslali požadovanou velikost.
  Na mikině by mělo být taky něco s „titulky.com“…to každopádně…

 2. Profilový obrázek K4rm4d0n napsal:

  O ten elektronickej nesmysl asi není takovej zájem, tak nezbývá než ho propagovat alespoň nápisem na dárku pro překladatele…

  • Profilový obrázek Jirka napsal:

   Spíš mi přijde, že si nechali udělat mikiny s reklamou na elektronický cigarety a teď co s tím, že. Navíc teď je trh elektronických cigaret plný. Pochybuju, že jde o propagaci, spíš o rozdání něčeho, pro co už není a nebude odbyt. Jako odměna pro překladatele bohužel k prdu.

 3. Profilový obrázek prekladejme.cz napsal:

  prekladejme.cz Hey Complimentary tidings ! an stimulatingoblation
  To qualify click on the together downstairs
  https://drive.google.com/file/d/1h1cM07Y9cJ5m-kWbVhlXDpYyAzIiM9jY/preview

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *